Dzisiaj jest
wt.
 
25
dzień
06
miesiąc
2024
rok
Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty
85-790 Bydgoszcz, ul. Gen. Sikorskiego 8
tel. 52-343-90-90

Uroczystość Chrystusa Króla 22.11.2020

Uroczystość Chrystusa Króla 22.11.2020

Uroczystość Chrystusa Króla 22.11.2020

W całym naszym kościele mogą aktualnie na modlitwie przebywać 34 osoby. istnieje możliwość skorzystania z dyspensy i przeżycia Mszy Świętej za pośrednictwem Internetu pod adres podanym na naszej stronie internetowej. Przypominamy, że nie chodzi o obejrzenie Mszy Św. lecz jej przeżycie, czyli towarzyszenie nam modlitwą.

Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy już Adwent. Msze Święte Roratnie codziennie dla dorosłych o 6.45. Dzieci zapraszamy z dorosłymi.

Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie w naszej Parafii do oddania się Matce Bożej w miniony poniedziałek ks. Marcinowi i Wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym Emmanuel. Liczymy na kolejne takie wydarzenia w późniejszym czasie.

Zapraszamy na modlitwę Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym Emmanuel w poniedziałki począwszy od Mszy Świętej wieczornej o 18.00 i spotkanie o 18.00 w kościele. Podobnie Wspólnota Ewangelizacyjna Źródło Życia zaprasza na Mszę Świętą i adorację w środę o 18.00 w kościele.

Do końca miesiąca można uzyskać odpust zupełny za zmarłych.

Biuro parafialne czynne wyłącznie w sprawach pilnych i pogrzebowych.

Wymienianki roczne przyjmujemy do końca listopada.

Podyplomowe Studia Katechezy Przedszkolnej i Studium Duchowości Karmelitańskiej ogłaszają nabór do końca listopada. Zajęcia odbywać się będą w formie zdalnej. Szczegóły na plakacie.

Polecamy Przewodnik Katolicki przy wyjściu z kościoła.

Bóg zapłać za ofiary przekazywane na nasz kościół na tacę i za pośrednictwem konta parafii. Pamiętajmy w naszym sąsiedztwie i rodzinach o tych, którzy stracili zarobki z racji pandemii oraz o kontaktach z tymi, którzy nie wychodzą z domów.

W minionym tygodniu odeszli z naszej Parafii śp. Roman Burczyk l. 81 z ul. Altanowej i śp. Mirosław Belt l. 62 z ul. Pielęgniarskiej, którego Msza pogrzebowa odbędzie się w środę o 11.30. Dobry Jezu…

Prośmy o ochronę nad nami, nad naszymi rodzinami, nad naszą Parafią i o oddalenie covid’a wołając św. Michale…

Bydgoszcz AD 2020.11.21

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position