Dzisiaj jest
nd.
 
14
dzień
07
miesiąc
2024
rok
Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty
85-790 Bydgoszcz, ul. Gen. Sikorskiego 8
tel. 52-343-90-90

6. Niedziela Wielkanocna 17.05.2020

6. Niedziela Wielkanocna 17.05.2020

6. Niedziela Wielkanocna 17.05.2020

Liturgie z naszego Kościoła zarówno w niedziele jak i w dni powszednie znajdziemy w Internecie pod linkiem: https://youtu.be/Lw-Vi10_Txs

Od dzisiaj w naszej świątyni na Mszach Świętych i nabożeństwach może być do 52. osób. Prosimy, aby osoby przyjmujące Komunię Świętą na rękę przystępowały do Komunii w pierwszej kolejności.

Nabożeństwa majowe połączone z modlitwą różańcową o oddalenie koronawirusa codziennie po wieczornych Mszach Świętych inne nabożeństwa połączone z majowymi. Od piątku do wieczornej modlitwy dojdzie jeszcze Nowenna do Ducha Świętego.

Zapraszamy do zaangażowania się w obchody setnej rocznicy Urodzin Św. Jana Pawła II poprzez przypomnienie sobie jego nauczania, świadectwa życia, twórczości oraz przez wsparcie dzieł miłosierdzia. Niech nie zabraknie portretów i flag papieskich przy naszych domach i mieszkaniach. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych zwłaszcza dziś i jutro, podczas których z ukochaną przez Papieża Maryją wzniesiemy wspólne wołanie do dobrego Boga. Proponujemy także wysłuchanie zestawu pięknych pieśni będących wyrazem wdzięczności Bogu za Świętego Rodaka i modlitwą młodych serc, także z naszej Parafii. Całość znajdziemy pod tytułem „Szukałem was… JESTEŚMY”, na parafialnym Facebooku i poprzez link w ogłoszeniach parafialnych. Warto popatrzeć i posłuchać.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w przyszłą niedzielę.

Bóg zapłać za ofiary przekazywane na nasz kościół!

Polecamy Przewodni Katolicki przy wyjściu z kościoła.

Prośmy o ochronę nad nami, naszymi rodzinami, naszą Parafią. Św. Michale.

 

Bydgoszcz AD 2020.05.17

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position