Dzisiaj jest
nd.
 
14
dzień
07
miesiąc
2024
rok
Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty
85-790 Bydgoszcz, ul. Gen. Sikorskiego 8
tel. 52-343-90-90

5. Niedziela Zwykła 07.02.2021

5. Niedziela Zwykła 07.02.2021

Msza Święta Wspólnoty Wiara i Światło z osobami z niepełnosprawnością dziś o 14.00.

Spotkanie Rodziców Dzieci Komunijnych dziś po Mszy Św. o 12.00.

Ze względu na pandemię punkt konsultacyjny jest zamknięty do odwołania, a spotkania wspólnot możliwe są tylko w kościele. Bardzo cieszymy się każdą osobą w naszym kościele, ale w dalszym ciągu może gromadzić się w nim do 34. osób w odstępach półtora metra z zakrytymi ustami i nosami z wyjątkiem uprawnionych. W naszym kościele jest tyle ławek, że każdy może siedzieć oddzielnie i to siadając nie jeden za drugim. Prosimy o wyrozumiałość i korzystanie także z chóru, a w sytuacji niemożności uczestnictwa o włączenie się modlitewne w transmisje internetowe z naszego kościoła, albo ogólnopolskie radiowe lub telewizyjne.

W związku z Wizytacją Biskupią prosimy o pilny kontakt osobę, która zamówiła Mszę Świętą na 21.02 o godz. 12.00. Spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek o 18.30.

Msza Święta Żywego Różańca w środę o 8.00, a Apostolstwa Dobrej Śmierci w piątek o 8.00.

Polecamy Przewodnik Katolicki przy wyjściu z kościoła. W imieniu ks. Artura Zarasia, który jest misjonarzem w Kazachstanie i prowadzi tam trzy domy dziecka prosimy o nabycie za dowolną ofiarę kalendarza, który jest cegiełką na wsparcie jego podopiecznych dzieci. Kalendarze wyłożyliśmy na stolikach z prasą, ofiary prosimy składać do skarbonek na ofiary za prasę katolicką.

Bóg zapłać za ofiary przekazywane na nasz kościół na tacę lub za pośrednictwem konta parafii. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na pokrycie faktur za podgrzewanie naszego kościoła.

Prośmy o ochronę nad nami, nad naszymi rodzinami i nad naszą Parafią wołając św. Michale…

 

 

Bydgoszcz AD 2020.02.06

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position