Dzisiaj jest
nd.
 
14
dzień
07
miesiąc
2024
rok
Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty
85-790 Bydgoszcz, ul. Gen. Sikorskiego 8
tel. 52-343-90-90

2. Święto Bożego Narodzenia 26.12.2020

2. Święto Bożego Narodzenia 26.12.2020

2. Święto Bożego Narodzenia 26.12.2020

Dziś i jutro Msze Święte jak w każdą niedzielę.

W dniu jetrzejszym zapraszamy do świętowania Uroczystości Parafialnego Odpustu na wszystkich Mszach Świętych. Oczywiście pamiętamy, że do jutra włącznie z racji pandemii może gromadzić się w naszym kościele do 34. osób w odstępach półtora metra z zakrytymi ustami i nosami z wyjątkiem uprawnionych. Prosimy o wyrozumiałość i korzystanie także z chóru, a w sytuacji niemożności uczestnictwa o modlitwę w ramach transmisji internetowych, radiowych lub telewizyjnych.

Równocześnie przypominamy, że w dalszym ciągu biuro parafialne jest czynne wyłącznie w sprawach pilnych i pogrzebowych. Punkt konsultacyjny jest zamknięty do odwołania, a spotkania wspólnot możliwe są tylko w kościele. Spotkania dzieci komunijnych i kandydatów do bierzmowania zawieszone do odwołania.

Zamiast kolędy zapraszamy do wspólnej modlitwy i po błogosławieństwo do naszego kościoła po Mszach Świętych w styczniowe niedziele według porządku podanego w gablocie i na stronie internetowej.

Msze Święte w tradycyjne dni kolędowe, czyli dni powszednie z wyjątkiem sobót i dni poprzedzających uroczystości, zostały zaplanowane na godzinę 15.15 i tak pozostaną także w tym roku.

Polecamy Przewodnik Katolicki przy wyjściu z kościoła.

Bóg zapłać za ofiary przekazywane na nasz kościół na tacę i za pośrednictwem konta parafii.

Prośmy o ochronę nad nami, nad naszymi rodzinami i nad naszą Parafią wołając św. Michale…

 

 

Bydgoszcz AD 2020.12.26

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position