Rzym.-Katolicka Par. Św. Jana Ap. i Ew., 85-790 Bydgoszcz - Fordon ul. Sikorskiego 8 tel. 52 343 90 90

 
Nowości
 

REKOLEKCJE – PIELGRZYMKA CHORWACJA – MEDJUGORIE
19-26.08.2018 r.
„Widżety, gadżety, lajki, a może ubieram buty i schodzę z kanapy?”
– rekolekcje ewangelizacyjne dla małżeństw sakramentalnych

Szczęść Boże! Zapraszamy Was do przeżycia szczególnego czasu, w szczególnym miejscu jakim jest Medjugorie. Nasze rekolekcje rozpoczniemy 19 sierpnia, wyruszając w dro-gę z Bydgoszczy wygodnym, klimatyzo-wanym autokarem. Pielgrzymując do Królowej Pokoju oddamy się wspólnej modlitwie, rozważaniom, śpiewom i oczy-wiście zawiązywaniu wspólnoty…. – znajdzie się też czas dla siostry i brata, czyli pogaduchy ;-). Podczas pobytu w Medjugorie będziemy uczestniczyć w nabożeństwach, adoracjach i mszach świętych, ale również odmówimy różaniec wchodząc na Podbrdo - Górę Objawień, wejdziemy na Górę Krizevac – Drogą Krzyżową pod krzyż z relikwią Krzyża Męki Pańskiej. Nasze rekolekcje to aktywny czas poznawania dróg Pańskich - w końcu „schodzimy z kanapy… „. Odwiedzimy również inne miejsca kultu, bliskie sercu każdego chrześcijanina gotowego ewangelizować świat. Będziemy m.in. w Marija Bistrica – najważniejszym chorwackim sanktuarium maryjnym, w Dubrowniku - w kościele p.w. św. Błażeja, w Ludbregu – w sanktuarium Krwi Chrystusa, miejscu cudu eucharystycznego. Zaplanowaliśmy też czas wolny – mamy nadzieję, że atrakcyjny. Szczegóły pozostawiamy dla zdecydowanych na udział w naszych rekolekcjach ewangelizacyjnych.

Koszt udziału to 1170 zł + 130 euro od osoby w wieku powyżej 10 lat i 970 zł + 130 euro dla dzieci od 7 do 10 lat. Ze względu na odległości, czas podróży i inten-sywny program minimalny wiek uczestnika rekolekcji to 7 lat.

Cena obejmuje przejazdy, noclegi w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami, wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja), ubezpieczenie. Nie ma nocnych przejazdów. Naszym moderatorem będzie ks. Janusz Tomczak, który wielokrotnie sprawował opiekę duchową podczas rekolekcji w drodze i jest opiekunem kręgów Domowego Kościoła. Serdecznie zapraszamy

Violetta i Mariusz Odjas wraz z ks. Januszem Tomczakiem

Zapisy I informacje: Tel. 501 341 786, Mail: mariusz@odjas.eu